Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Lambertina Ensing (Lambertha) (1908-1985)

Persoonlijke gegevens Lambertina Ensing (Lambertha) 


Gezin van Lambertina Ensing (Lambertha)

Zij is getrouwd met Jan Staal.

Zij zijn getrouwd op 4 januari 1929 te Peize, Noorderveld, DR, NL, zij was toen 20 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):

  1. Ellegien Staal  1929-1929
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Lambertina Ensing (Lambertha)?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Lambertina Ensing (Lambertha)

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Lambertina Ensing

Lambertina Ensing
1908-1985

1929

Jan Staal
1904-1966


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Peize 1929 hw1
  2. Peize 1903 gb15
  3. graftombe JStaal LEnsing

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 31 maart 1908 lag tussen 3,6 °C en 9,2 °C en was gemiddeld 6,7 °C. Er was 6,1 mm neerslag. Er was 5,9 uur zonneschijn (46%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1908: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,7 miljoen inwoners.
    • 2 maart » Eerste driechromatische foto's van Gabriel Jonas Lippmann.
    • 1 april » Oprichting van de Argentijnse voetbalclub CA San Lorenzo de Almagro.
    • 1 mei » Oprichting van de IJslandse voetbalclub Fram Reykjavík.
    • 25 juli » Oprichting van Oostenrijkse voetbalclub LASK Linz.
    • 5 oktober » Het autonome vorstendom Bulgarije verklaart zich onafhankelijk van het Osmaanse rijk.
    • 7 november » Ernest Rutherford slaagt er voor het eerst in een atoom te isoleren.
  • De temperatuur op 4 januari 1929 lag tussen -2,8 °C en -0,2 °C en was gemiddeld -0,9 °C. Er was 1,1 uur zonneschijn (14%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1929: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,7 miljoen inwoners.
    • 18 april » Het Paleis voor Volksvlijt in Amsterdam wordt door een grote brand verwoest.
    • 7 augustus » Oprichting van de Griekse voetbalclub Ergotelis FC.
    • 7 september » Bekrachtiging van het Protocol van Genève (verbod op chemische wapens).
    • 11 september » In Rotterdam fuseren de scheepswerven Wilton en Fijenoord.
    • 29 november » De Amerikaanse admiraal Richard Byrd vliegt als eerste over de Zuidpool.
    • 26 december » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub SC Rheindorf Altach.
  • De temperatuur op 16 augustus 1985 lag tussen 10,5 °C en 20,4 °C en was gemiddeld 15,1 °C. Er was 1,8 mm neerslag gedurende 0,8 uur. Er was 3,2 uur zonneschijn (22%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1985: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,5 miljoen inwoners.
    • 31 januari » Benoeming van Johannes ter Schure tot bisschop van Bisdom 's-Hertogenbosch.
    • 9 maart » Installatie van Johannes ter Schure als bisschop van Bisdom 's-Hertogenbosch.
    • 9 mei » Het Boliviaanse kabinet treedt af zodat president Hernán Siles zijn regering kan reorganiseren.
    • 7 juli » De 17-jarige Boris Becker wint als eerste Duitser en jongste tennisser ooit het toernooi van Wimbledon.
    • 19 september » Mexico-Stad wordt getroffen door een aardbeving met de kracht van 8,1 op de schaal van Richter. Zelfs de modernste gebouwen worden verwoest.
    • 30 oktober » Wubbo Ockels gaat als eerste Nederlander de ruimte in. Hij vliegt mee met de bemanning van de Spaceshuttle Challenger.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1903 » Harold Blackham, Engels humanist († 2009)
  • 1908 » Red Norvo, Amerikaans jazzmuzikant († 1999)
  • 1909 » Piet Jongeling, Nederlands journalist, verzetsstrijder, politicus en kinderboekenschrijver († 1985)
  • 1910 » Heitor Canalli, Braziliaans voetballer († 1990)
  • 1913 » Dai Rees, Welsh golfer († 1983)
  • 1914 » Octavio Paz, Mexicaans schrijver († 1998)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Ensing

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Ensing.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Ensing.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Ensing (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I3176.php : benaderd 26 februari 2026), "Lambertina Ensing (Lambertha) (1908-1985)".