Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Jacomijntje van der Houwen (1827-????)

Persoonlijke gegevens Jacomijntje van der Houwen 


Gezin van Jacomijntje van der Houwen

Zij is getrouwd met Meindert Huijsman.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1853 te Roden, Noordenveld, DR, NL, zij was toen 26 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Elisabeth Huijsman  1851-1926 
  2. Jan Huijsman  1857-1936

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacomijntje van der Houwen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Jacomijntje van der Houwen

Jacomijntje van der Houwen
1827-????

1853
Jan Huijsman
1857-1936

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van der Houwen


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I29792.php : benaderd 11 januari 2026), "Jacomijntje van der Houwen (1827-????)".