Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Jannetje van der Plas (1878-????)

Persoonlijke gegevens Jannetje van der Plas 


Gezin van Jannetje van der Plas

Zij is getrouwd met Martinus van Rijn.

Zij zijn getrouwd op 2 april 1903 te Katwijk, ZH, NL, zij was toen 25 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):

  1. Geertje van Rijn  1906-1944 
  2. Willemina van Rijn  1916-2007 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jannetje van der Plas?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jannetje van der Plas

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jannetje van der Plas

Jannetje van der Plas
1878-????

1903

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Katwijk 1900 hw39

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 2 april 1903 lag tussen 3,1 °C en 9,9 °C en was gemiddeld 5,8 °C. Er was 5,2 uur zonneschijn (40%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1903: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,3 miljoen inwoners.
    • 18 januari » Guglielmo Marconi brengt een radioverbinding tot stand tussen de Verenigde Staten en Engeland. Het was een bericht in morse van president Theodore Roosevelt aan de Engelse koning Edward VII.
    • 15 maart » De eerste Turkse voetbalclub, Beşiktaş JK, wordt opgericht.
    • 3 mei » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub Heracles Almelo
    • 9 augustus » Kroning van Paus Pius X in Rome.
    • 30 augustus » Oprichting van de "Harley-Davidson Motor Company".
    • 1 november » Het eerste nummer van het autotijdschrift de Auto verschijnt. Het is het officiële orgaan van de Nederlandsche Automobiel Club, die in 1913 de Koninklijke Nederlandsche Automobiel Club (KNAC) zou worden.

Over de familienaam Van der Plas


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I28431.php : benaderd 28 februari 2026), "Jannetje van der Plas (1878-????)".