Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Rudolhus Sutor (± 1545-????)

Persoonlijke gegevens Rudolhus Sutor 

  • Hij is geboren rond 1545.

Gezin van Rudolhus Sutor


Kind(eren):



Notities over Rudolhus Sutor

Hij was MOGELIJK de vader en was prdeikant te Finsterwolde en Meden.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Rudolhus Sutor?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Rudolhus Sutor

Rudolhus Sutor
± 1545-????



Onbekend


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Sutor

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Sutor.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Sutor.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Sutor (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I2841.php : benaderd 1 februari 2026), "Rudolhus Sutor (± 1545-????)".