Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Kornelis Goossens Braker (1790-????)

Persoonlijke gegevens Kornelis Goossens Braker 

  • Hij werd gedoopt in het jaar 1790.

Gezin van Kornelis Goossens Braker

Hij is getrouwd met Jantje Tiemens de Boer.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1843 te Aduard, Westerkwartier, GR, NL.


Kind(eren):

  1. Eltje Braker  1836-1888 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Kornelis Goossens Braker?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Kornelis Goossens Braker

Kornelis Goossens Braker
1790-????

1843
Eltje Braker
1836-1888

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Braker

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Braker.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Braker.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Braker (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I27266.php : benaderd 11 januari 2026), "Kornelis Goossens Braker (1790-????)".