Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Engeltje Akes Auwema (1804-????)

Persoonlijke gegevens Engeltje Akes Auwema 

  • Ze werd gedoopt in het jaar 1804 in Zevenhuizen, Westerkwartier, Groningen, Nederland.

Gezin van Engeltje Akes Auwema

Zij is getrouwd met Jitze Pieters van der Vinne.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1829 te Leek, Westerkwartier, GR, NL.


Kind(eren):

  1. Ake van der Vinne  1832-1908 
  2. Janke van der Vinne  1844-???? 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Engeltje Akes Auwema?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Engeltje Akes Auwema

Engeltje Akes Auwema
1804-????

1829

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Auwema

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Auwema.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Auwema.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Auwema (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I2581.php : benaderd 9 januari 2026), "Engeltje Akes Auwema (1804-????)".