Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Christina Johanna van Duinen (± 1845-????)

Persoonlijke gegevens Christina Johanna van Duinen 

  • Zij is geboren rond 1845.

Gezin van Christina Johanna van Duinen

Zij is getrouwd met Leunis Karreman.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Christina Johanna van Duinen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Christina Johanna van Duinen

Christina Johanna van Duinen
± 1845-????


Leunis Karreman
± 1845-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Duinen


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I25722.php : benaderd 12 januari 2026), "Christina Johanna van Duinen (± 1845-????)".