Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Paulina Cornelisd de Goederen (1800-????)

Persoonlijke gegevens Paulina Cornelisd de Goederen 


Gezin van Paulina Cornelisd de Goederen

Zij is getrouwd met Dirk Adrianusz Timmermans.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1821, zij was toen 21 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Adrianus Timmermans  1837-???? 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Paulina Cornelisd de Goederen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Paulina Cornelisd de Goederen

Paulina Cornelisd de Goederen
1800-????

1821

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam De Goederen


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I21834.php : benaderd 15 januari 2026), "Paulina Cornelisd de Goederen (1800-????)".