Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Jan Vliet (± 1790-????)

Persoonlijke gegevens Jan Vliet 

  • Hij werd gedoopt rond 1790.

Gezin van Jan Vliet

Hij is getrouwd met Metje Soest.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Martinus Vliet  1821-1884 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Vliet?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Jan Vliet

Jan Vliet
± 1790-????


Metje Soest
± 1790-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Vliet

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Vliet.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Vliet.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Vliet (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I18717.php : benaderd 13 januari 2026), "Jan Vliet (± 1790-????)".