Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Fredrik de Lange (1840-????)

Persoonlijke gegevens Fredrik de Lange 

Bron 1
  • Hij is geboren in het jaar 1840 in Rotterdam, ZH, NL.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 25 oktober 2024.

Gezin van Fredrik de Lange

Hij is getrouwd met Pietronella Adriana Otte.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1865, hij was toen 25 jaar oud.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Fredrik de Lange?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Fredrik de Lange

Fredrik de Lange
1840-????

1865

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Rotterdam 1897 hw790

Over de familienaam De Lange

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Lange.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Lange.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Lange (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I18653.php : benaderd 22 februari 2026), "Fredrik de Lange (1840-????)".