Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Willem van der Haak (± 1705-????)

Persoonlijke gegevens Willem van der Haak 

  • Hij werd gedoopt rond 1705.

Gezin van Willem van der Haak

Hij is getrouwd met Hendrina Pieters van der Leeuw.

Zij zijn getrouwd op 27 april 1732 te Den Haag, Zuid-Holland, Nederland.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Willem van der Haak?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. http://archiver.rootsweb.ancestry.com/th/read/GEN-BENELUX/2001-09/0999334867, M. van der Leeuw

Over de familienaam Van der Haak


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I17264.php : benaderd 11 januari 2026), "Willem van der Haak (± 1705-????)".