Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Grietje Corvincx (-< 1650)

Persoonlijke gegevens Grietje Corvincx 

  • Zij is geboren.
  • Ze werd gedoopt rond 1610.
  • Zij is gedoopt.
  • Zij is overleden voor 15 april 1650.

Gezin van Grietje Corvincx

Zij is getrouwd met Dirck Arents Bisdommer.

Zij zijn getrouwd


Aantal kinderen:1

SOUR @S2008@

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Grietje Corvincx?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I16090.php : benaderd 2 februari 2026), "Grietje Corvincx (-< 1650)".