Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Dirckgen Dircks aan de Kleywegh (± 1530-????)

Persoonlijke gegevens Dirckgen Dircks aan de Kleywegh 


Gezin van Dirckgen Dircks aan de Kleywegh

(1) Zij is getrouwd met Jacob Dircxz . / van Dijck.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. Trijntje Jacobsd van Dijck  ± 1564-???? 
  2. Joosgen Jacobs  ± 1568-< 1631 
  3. Annetgen Jacobs  ± 1570-????
  4. Dirck Jacobs van Adrichem  ± 1572-< 1624 


(2) Zij is getrouwd met Doe Adriaensz.

Zij zijn getrouwd voor 16 september 1580.Bron 1


Notities over Dirckgen Dircks aan de Kleywegh

De voornaam van Dirckgen Dircksdr. is niet ontleend aan authentieke bronnen: zij moet Dirckgen heten, nu drie van haar kleinkinderen de naam Dirckgen dragen.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Dirckgen Dircks aan de Kleywegh?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Dirckgen Dircks aan de Kleywegh

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Dirckgen Dircks aan de Kleywegh

Dirckgen Dircks aan de Kleywegh
± 1530-????

(1) 
Joosgen Jacobs
± 1568-< 1631
Annetgen Jacobs
± 1570-????
(2) < 1580

Doe Adriaensz
± 1530-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. OV 1988 b221, mr. J. J. F. Lots

Over de familienaam Aan de Kleywegh


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I15891.php : benaderd 8 januari 2026), "Dirckgen Dircks aan de Kleywegh (± 1530-????)".