Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Claes van den Berch (± 1470-????)

Persoonlijke gegevens Claes van den Berch 

Bron 1
  • Hij werd gedoopt rond 1470.

Gezin van Claes van den Berch


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Claes van den Berch?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Claes van den Berch

Claes van den Berch
± 1470-????



Onbekend


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. OV Genea b1, Mr. JJF Lots

Over de familienaam Van den Berch


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I14724.php : benaderd 17 januari 2026), "Claes van den Berch (± 1470-????)".