Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Jacobus Kors Boer (± 1800-????)

Persoonlijke gegevens Jacobus Kors Boer 

  • Hij is geboren rond 1800.

Gezin van Jacobus Kors Boer

(1) Hij is getrouwd met Cornelia Hendricksdr Fousert.

Zij zijn getrouwd


Aantal kinderen:1

SOUR @S8@

Gebeurtenis (kinderen) op 6 april 1754 in Vlaardingen, ZH, NL .Bron 1


(2) Hij is getrouwd met Aafje Leenderts Oosterbaan.

Zij zijn getrouwd.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacobus Kors Boer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Over de familienaam Boer

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Boer.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Boer.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Boer (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I13815.php : benaderd 4 januari 2026), "Jacobus Kors Boer (± 1800-????)".