Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Leendert Wilhelmus van Eeden (1881-????)

Persoonlijke gegevens Leendert Wilhelmus van Eeden 

Bron 1
  • Hij is geboren in het jaar 1881 in Den Haag, Zuid-Holland, Nederland.

Gezin van Leendert Wilhelmus van Eeden

Hij is getrouwd met Carolina Cornelia Sophia van den Brand.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1906 te Den Haag, Zuid-Holland, Nederland, hij was toen 25 jaar oud.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Leendert Wilhelmus van Eeden?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Leendert Wilhelmus van Eeden

Leendert Wilhelmus van Eeden
1881-????

1906

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. 's-Gravenzande 1938 hw13

Over de familienaam Van Eeden


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I137456.php : benaderd 28 januari 2026), "Leendert Wilhelmus van Eeden (1881-????)".