Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Hendrik van Willigen (1849-????)

Persoonlijke gegevens Hendrik van Willigen 

Bron 1

Gezin van Hendrik van Willigen

Hij is getrouwd met Cornelia van der Strarre.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1870 te Gouda, ZH, NL, hij was toen 21 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Gooltje van Willigen  1870-???? 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrik van Willigen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrik van Willigen

Hendrik van Willigen
1849-????

1870

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. 's-Gravenzande 1909 hw40

Over de familienaam Van Willigen


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I137421.php : benaderd 25 januari 2026), "Hendrik van Willigen (1849-????)".