Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Jochem van der Kooij (1854-1932)

Persoonlijke gegevens Jochem van der Kooij 


Gezin van Jochem van der Kooij

(1) Hij is getrouwd met Anna Brüning.

Zij zijn getrouwd rond 1873 te Rotterdam, ZH, NL.Bron 1


Kind(eren):

  1. Simon van der Kooij  1874-1878
  2. OG van der Kooij  1877-1877
  3. OG van der Kooij  1878-1878
  4. Simon van der Kooij  1880-1886
  5. OG van der Kooij  1886-1886
  6. OG van der Kooij  1887-1887


(2) Hij is getrouwd met Catharina Johanna Maria van Veen.

Zij zijn getrouwd op 12 november 1914 te Rotterdam, ZH, NL, hij was toen 60 jaar oud.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jochem van der Kooij?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jochem van der Kooij

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Rotterdam 1914 hw t7v
  2. Rotterdam 1932 ov1643

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 12 november 1914 lag tussen 4,0 °C en 10,1 °C en was gemiddeld 6,5 °C. Er was 4,2 mm neerslag. Er was 3,6 uur zonneschijn (40%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
    • 20 maart » In New Haven, een stad in de Amerikaanse staat Connecticut, vindt het eerste wereldkampioenschap kunstschaatsen plaats.
    • 28 maart » Benoeming van Laurentius Schrijnen tot bisschop van Roermond in Nederland.
    • 14 april » Mexicaanse Revolutie - voor het eerst in de geschiedenis wordt er een luchtbombardement uitgevoerd. Gustavo Salinas werpt enkele bommen op de Cañonero Guerero van generaal Huerta.
    • 1 augustus » Duitsland, als verdragsgenoot van Oostenrijk-Hongarije, verklaart Rusland de oorlog en valt Luxemburg binnen.
    • 12 augustus » Slag der Zilveren Helmen, in Halen. Voor de laatste keer in Europa vindt een cavaleriecharge plaats. Er vallen 140 Belgische en 160 Duitse soldaten. De Belgen winnen en verschansen zich te Diest.
    • 6 september » Eerste Wereldoorlog: Begin van de eerste slag bij de Marne.
  • De temperatuur op 8 april 1932 lag tussen 2,1 °C en 8,8 °C en was gemiddeld 5,2 °C. Er was 3,2 mm neerslag gedurende 1,8 uur. Er was 4,2 uur zonneschijn (31%). De gemiddelde windsnelheid was 6 Bft (krachtige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1932: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,1 miljoen inwoners.
    • 19 maart » Bisschopswijding van Guillaume Lemmens, bisschop-coadjutor van Roermond in Nederland, door aartsbisschop Joannes Jansen van Utrecht.
    • 12 mei » Tien weken na zijn kidnapping wordt het zoontje van Charles Lindbergh dood teruggevonden.
    • 20 mei » Amelia Earhart begint aan de eerste non-stop solovlucht over de Atlantische Oceaan door een vrouwelijke piloot.
    • 22 juni » Catalina Tomàs wordt heilig verklaard door Paus Pius XI.
    • 3 oktober » Irak wordt onafhankelijk.
    • 16 oktober » Opening van het Stade Armand Cesari in de Franse stad Bastia.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van der Kooij


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I134617.php : benaderd 14 januari 2026), "Jochem van der Kooij (1854-1932)".