Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Maartje Lock (1814-????)

Persoonlijke gegevens Maartje Lock 

Bron 1

Gezin van Maartje Lock

Zij is getrouwd met Cornelis Antonies Luijendijk.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1835 te De Lier, Westland, ZH, NL, zij was toen 21 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Pieter Luijendijk  1839-???? 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maartje Lock?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Maartje Lock

Maartje Lock
1814-????

1835

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Naaldwijk 1865 hw14

Over de familienaam Lock

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Lock.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Lock.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Lock (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I133077.php : benaderd 10 januari 2026), "Maartje Lock (1814-????)".