Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Petronella Maria de Ruiter (1873-????)

Persoonlijke gegevens Petronella Maria de Ruiter 

Bron 1

Gezin van Petronella Maria de Ruiter

Zij is getrouwd met Frans Mostert.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1898 te Delft, ZH, NL, zij was toen 25 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Adrianus Mostert  1907-1994 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Petronella Maria de Ruiter?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Petronella Maria de Ruiter

Petronella Maria de Ruiter
1873-????

1898

Frans Mostert
1875-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Delft 1907 gb848

Over de familienaam De Ruiter


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I131206.php : benaderd 18 januari 2026), "Petronella Maria de Ruiter (1873-????)".