Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Willem van der Vaart (1925-2006)

Persoonlijke gegevens Willem van der Vaart 


Gezin van Willem van der Vaart

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Willem van der Vaart?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Willem van der Vaart

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Willem van der Vaart

Willem Prins
1864-????

Willem van der Vaart
1925-2006


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 23 februari 1925 lag tussen -3,0 °C en 3,7 °C en was gemiddeld 0,1 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 4,3 uur zonneschijn (41%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1925: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,3 miljoen inwoners.
    • 3 januari » Benito Mussolini kondigt aan dat hij de dictator wordt van Italië.
    • 3 maart » Benoeming van Angelo Roncalli tot apostolisch visitator in Bulgarije.
    • 13 maart » In Tennessee verbiedt een wet het leren van evolutie op school.
    • 7 juli » Oprichting van de Belgische voetbalclub Koninklijke White Star Club Lauwe.
    • 30 oktober » John Logie Baird schiet in Londen de eerste tv-beelden.
    • 11 november » Robert Millikan bewijst het bestaan van kosmische straling.
  • De temperatuur op 2 oktober 2006 lag tussen 12,7 °C en 16,8 °C en was gemiddeld 14,3 °C. Er was 22,9 mm neerslag gedurende 8,2 uur. Er was 2,0 uur zonneschijn (17%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2006: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 22 februari » Soennitische extremisten blazen de koepel van de al-Askari Schrijn in de Iraakse stad Samarra op.
    • 17 september » Worstelaar John Cena verslaat Edge in een Tables, Ladders and Chairs Match en is daarom de nieuwe WWE Champion.
    • 31 oktober » Einde van de Israëlische militaire operatie in de Gazastrook
    • 8 november » Drukkerij PCM Uitgevers in Amsterdam wordt even na middernacht beschoten met een mortier.
    • 8 november » Windows Vista bereikt de release to manufacture status.
    • 13 december » Biologen verklaren de Chinese vlagdolfijn met grote zekerheid uitgestorven nadat het dier afgelopen zomer niet meer was gezien in de Chinese rivier de Jangtsekiang.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van der Vaart


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I130981.php : benaderd 8 januari 2026), "Willem van der Vaart (1925-2006)".