Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Leendert Hoogmoed (1875-????)

Persoonlijke gegevens Leendert Hoogmoed 


Gezin van Leendert Hoogmoed

Hij is getrouwd met Eefje Molenaar.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1898 te Zaandam, Zaanstad, NH, NL, hij was toen 23 jaar oud.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Leendert Hoogmoed?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Leendert Hoogmoed

Leendert Hoogmoed
1875-????

1898

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Hoogmoed

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hoogmoed.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hoogmoed.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hoogmoed (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I130751.php : benaderd 25 februari 2026), "Leendert Hoogmoed (1875-????)".