Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Neeltje Wijnanda de Ridder (1912-1967)

Persoonlijke gegevens Neeltje Wijnanda de Ridder 


Gezin van Neeltje Wijnanda de Ridder

Zij is getrouwd met Johannes Schenk.

Zij zijn getrouwd op 3 februari 1937 te Vlaardingen, ZH, NL, zij was toen 24 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):

  1. Leendert Schenk  1938-1995

Gebeurtenis (Aantal kinderen (totaal) vzb): 4.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Neeltje Wijnanda de Ridder?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Neeltje Wijnanda de Ridder

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Neeltje Wijnanda de Ridder

Neeltje Wijnanda de Ridder
1912-1967

1937

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 7 april 1912 lag tussen 6,4 °C en 12,6 °C en was gemiddeld 8,9 °C. Er was 7,3 uur zonneschijn (55%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 6 januari » New Mexico ratificeert de Grondwet van de Verenigde Staten van Amerika en treedt toe tot de Unie als 47ste staat.
    • 17 januari » De Brit Robert Falcon Scott bereikt de Zuidpool, meer dan een maand na zijn rivaal Roald Amundsen.
    • 14 maart » Arthur de Bruyne, Belgisch historicus († 1992)
    • 29 maart » Robert Falcon Scott komt met 4 metgezellen om tijdens een vliegende sneeuwstorm op Antarctica.
    • 14 april » Kort voor middernacht loopt de Titanic tijdens haar eerste reis op een ijsberg.
    • 4 augustus » De 53-jarige Noorse schrijver Knut Hamsun voltooit zijn romantrilogie De Zwerver.
  • De temperatuur op 3 februari 1937 lag tussen 7,1 °C en 10,7 °C en was gemiddeld 9,4 °C. Er was 1,9 mm neerslag gedurende 2,9 uur. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1937: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
    • 19 februari » Koningin Wilhelmina ondertekent een Koninklijk Besluit waarin staat dat rood, wit en blauw de kleuren van de vlag van het Koninkrijk der Nederlanden zijn.
    • 14 maart » Baltasar Porcel i Pujol, Mallorcaans schrijver, journalist en literair criticus († 2009)
    • 28 mei » Het Britse kabinet van Neville Chamberlain treedt aan.
    • 11 juli » De Nederlander J.K. Hoekstra vestigt het huidige Nederlandse record zweefvliegen (duurvlucht) door 24 uur en 3 minuten in de lucht te blijven.
    • 21 september » J.R.R. Tolkien publiceert De Hobbit.
    • 12 november » Japanse troepen bezetten Shanghai.
  • De temperatuur op 18 mei 1967 lag tussen 2,9 °C en 12,7 °C en was gemiddeld 9,1 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,1 uur. Er was 10,4 uur zonneschijn (66%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 22 november 1966 tot 5 april 1967 was er in Nederland het kabinet Zijlstra met als eerste minister Prof. dr. J. Zijlstra (ARP).
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
  • In het jaar 1967: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,5 miljoen inwoners.
    • 12 februari » Kees Verkerk wordt in Oslo wereldkampioen hardrijden op de schaats.
    • 30 maart » in de Chelsea Mansion Studios in Londen wordt de foto van de voorkant van de hoes van het wereldberoemde album Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band van The Beatles gemaakt.
    • 28 mei » Oprichting van de IJslandse voetbalclub Fylkir Reykjavík.
    • 13 juni » Benoeming van Jozef-Maria Heuschen tot eerste bisschop van Hasselt in België.
    • 13 juli » De Britse wielrenner Tom Simpson overlijdt tijdens de Tour de France.
    • 3 september » Eddy Merckx wordt in Heerlen wereldkampioen wielrennen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1908 » Percy Faith, Amerikaans componist en orkestleider († 1976)
  • 1911 » Hervé Bazin, Frans schrijver († 1996)
  • 1912 » Jack Lawrence, Amerikaans songwriter († 2009)
  • 1914 » Leopold Vermeiren, Vlaams jeugdboekenschrijver († 2005)
  • 1915 » Billie Holiday, Amerikaans jazz-zangeres († 1959)
  • 1918 » Peter Aryans, Nederlands acteur († 2001)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam De Ridder


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I130614.php : benaderd 2 maart 2026), "Neeltje Wijnanda de Ridder (1912-1967)".