Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Paulina van Dop (1908-)

Persoonlijke gegevens Paulina van Dop 


Gezin van Paulina van Dop

Zij is getrouwd met Anthonie van Schelt.

Zij zijn getrouwd op 5 september 1934 te Den Haag, Zuid-Holland, Nederland, zij was toen 26 jaar oud.Bron 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Paulina van Dop?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Paulina van Dop

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Paulina van Dop

Arend van Dop
1841-1923
Naatje Boers
1883-1971

Paulina van Dop
1908-????

1934

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Den Haag 1908 ov3801
  2. Den Haag 1934 hw1032B

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 7 juli 1908 lag tussen 7,8 °C en 20,4 °C en was gemiddeld 15,2 °C. Er was 1,9 mm neerslag. Er was 2,3 uur zonneschijn (14%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1908: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,7 miljoen inwoners.
    • 2 maart » Eerste driechromatische foto's van Gabriel Jonas Lippmann.
    • 27 mei » Royal Sporting club Anderlecht wordt gesticht door Charles Roos
    • 19 juli » Oprichting in Manchester van de wereldzwembond Fédération Internationale de Natation Amateur (FINA).
    • 25 juli » Oprichting van Oostenrijkse voetbalclub LASK Linz.
    • 1 oktober » De eerste T-Ford loopt van de band.
    • 7 november » Ernest Rutherford slaagt er voor het eerst in een atoom te isoleren.
  • De temperatuur op 5 september 1934 lag tussen 9,4 °C en 21,7 °C en was gemiddeld 15,9 °C. Er was 9,3 uur zonneschijn (69%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1934: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,3 miljoen inwoners.
    • 9 februari » Het eerste kassucces van de Nederlandse geluidsfilm, 'De Jantjes' gaat in première.
    • 14 maart » Dionigi Tettamanzi, Italiaans kardinaal-aartsbisschop van Milaan († 2017)
    • 14 maart » Eugene Cernan, Amerikaans astronaut, laatste mens op de maan († 2017)
    • 1 april » Bonnie en Clyde vermoorden twee jonge highway patrol-agenten nabij Grapevine (Texas).
    • 28 april » Oprichting van de Liechtensteinse voetbalbond.
    • 18 augustus » Karel Kaers wordt in Leipzig de jongste wereldkampioen wielrennen ooit.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1906 » Anton Karas, Oostenrijks citerspeler en componist († 1985)
  • 1906 » Yitzhak Ben-Aharon, Israëlisch politicus, publicist en vakbondsbestuurder († 2006)
  • 1907 » Robert Heinlein, Amerikaans sciencefiction-schrijver († 1988)
  • 1910 » Doris McCarthy, Canadees kunstschilder en autobiograaf († 2010)
  • 1910 » Heinz Winkler, Oost-Duits politicus († 1958)
  • 1911 » Jesse Carver, Engels voetballer en voetbalcoach († 2003)

Over de familienaam Van Dop

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van Dop.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van Dop.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Dop (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I130162.php : benaderd 7 februari 2026), "Paulina van Dop (1908-)".