Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Cornelis Jans van der Cleij (± 1615-????)

Persoonlijke gegevens Cornelis Jans van der Cleij 

Bron 1
  • Hij werd gedoopt rond 1615.

Gezin van Cornelis Jans van der Cleij

Hij is getrouwd met Elisabeth Ariens.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelis Jans van der Cleij?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelis Jans van der Cleij

Cornelis Jans van der Cleij
± 1615-????


Elisabeth Ariens
± 1615-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Over de familienaam Van der Cleij


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I129073.php : benaderd 1 januari 2026), "Cornelis Jans van der Cleij (± 1615-????)".