Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Margaretha Johanna van den Hurk (± 1875-????)

Persoonlijke gegevens Margaretha Johanna van den Hurk 

Bron 1
  • Zij is geboren rond 1875.

Gezin van Margaretha Johanna van den Hurk

Zij is getrouwd met Daniel Cornelis Urbanus.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Margaretha Johanna van den Hurk?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Margaretha Johanna van den Hurk

Margaretha Johanna van den Hurk
± 1875-????



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Zaandam 1939 hw136

Over de familienaam Van den Hurk


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I128725.php : benaderd 14 januari 2026), "Margaretha Johanna van den Hurk (± 1875-????)".