Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Immed IV van Hamaland / van Kleef (± 950-± 995)

Persoonlijke gegevens Immed IV van Hamaland / van Kleef 

Bron 1
  • Hij is geboren rond 950.
  • (kinderen) .Bron 1
    mmed IV van Hamaland (ook bekend als Immed van Kleef) (ca. 950 - rond 995) was de eerste echtgenoot van de na zijn dood zeer bekend geworden Adela van Hamaland.

    Er is slechts weinig over hem bekend. Volgens sommigen zou hij de oudste zoon zijn van graaf Immed III (overleden in 953) van het geslacht van de Immedingen en diens vrouw Gisela (Keila).

    In de vita Meinwerci wordt hij graaf uit Renkum en edelman uit het bisdom Utrecht genoemd.
  • Hij is overleden rond 995.
  • Een kind van Immed III van Hamaland en Gisela (Keila)

Gezin van Immed IV van Hamaland / van Kleef

Hij is getrouwd met Adela van Hamaland.

Zij zijn getrouwd

Gebeurtenis (Aantal kinderen (totaal) vzb): 5.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Immed IV van Hamaland / van Kleef?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Immed IV van Hamaland / van Kleef

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Immed IV van Hamaland

Gisela (Keila)
± 920-????

Immed IV van Hamaland
± 950-± 995


Adela van Hamaland
± 950-± 1025


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Wikipedia over Immed IV

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Over de familienaam Van Hamaland


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I128399.php : benaderd 28 februari 2026), "Immed IV van Hamaland / van Kleef (± 950-± 995)".