Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Elisabeth van Klaveren 'Lijsje' (1809-????)

Persoonlijke gegevens Elisabeth van Klaveren 'Lijsje' 

Bron 1

Gezin van Elisabeth van Klaveren 'Lijsje'

Zij is getrouwd met Wijnand Rijsdam.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Jacob Rijsdam  1847-1909

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Elisabeth van Klaveren 'Lijsje'?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Elisabeth van Klaveren

Elisabeth van Klaveren
1809-????


Jacob Rijsdam
1847-1909

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Over de familienaam Van Klaveren


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I128370.php : benaderd 10 januari 2026), "Elisabeth van Klaveren 'Lijsje' (1809-????)".