Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Arnoldus Johannes Gerardus Kouwenberg (1868-????)

Persoonlijke gegevens Arnoldus Johannes Gerardus Kouwenberg 


Gezin van Arnoldus Johannes Gerardus Kouwenberg

(1) Hij is getrouwd met Anna Maria Elisabeth Schatteleijn.

Zij zijn getrouwd op 21 augustus 1889 te Den Haag, Zuid-Holland, Nederland, hij was toen 20 jaar oud.Bron 3


Kind(eren):

  1. OG Kouwenberg  1891-1891
  2. OG Kouwenberg  1892-????
  3. OG Kouwenberg  1893-1893
  4. Cornelia Kouwenberg  1899-????


(2) Hij is getrouwd met Johanna Nuberg.

Zij zijn getrouwd op 28 december 1927 te Den Haag, Zuid-Holland, Nederland, hij was toen 59 jaar oud.Bron 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Arnoldus Johannes Gerardus Kouwenberg?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Arnoldus Johannes Gerardus Kouwenberg

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Arnoldus Johannes Gerardus Kouwenberg


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Rotterdam 1868 gb3689
  2. Den Haag 1927 hw1472A
  3. Den Haag 1889 hw741

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 3 november 1868 lag rond de 11,3 °C. De winddruk was 42 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 77%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 juni 1866 tot 4 juni 1868 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Heemskerk met als eerste ministers Mr. J.P.J.A. graaf Van Zuijlen van Nijevelt (AR) en Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
  • In het jaar 1868: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 30 januari » Charles Darwin publiceert Variations of Plants and Animals under Domestication
    • 20 februari » Huwelijk van prins Lodewijk van Beieren en aartshertogin Maria Theresia Henriëtte van Oostenrijk-Este in Wenen.
    • 23 juni » Christopher Sholes verkrijgt octrooi op de eerste schrijfmachine.
    • 18 augustus » De Britse astronoom Norman Lockyer ontdekt helium op de zon.
    • 23 september » Puerto Rico verklaart zich onafhankelijk van Spanje.
    • 1 oktober » Het eerste nummer van het rooms-katholieke blad De Maasbode verschijnt.
  • De temperatuur op 28 december 1927 lag tussen -5,4 °C en -0,4 °C en was gemiddeld -4,0 °C. Er was 6,5 uur zonneschijn (84%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1927: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,5 miljoen inwoners.
    • 9 mei » Canberra vervangt Melbourne als hoofdstad van Australië
    • 11 mei » De Academy of Motion Picture Arts and Sciences, de "Academy" die de Oscars uitreikt, wordt opgericht.
    • 1 juni » Een hevige tornado richt grote verwoestingen aan in de Achterhoek.
    • 13 juni » Op Fifth Avenue wordt een ticker-tape parade gehouden ter ere van Charles Lindbergh die enkele weken eerder de eerste non-stop solovlucht over de Atlantische Oceaan had uitgevoerd.
    • 5 september » In Delft wordt het Waterloopkundig Laboratorium geopend.
    • 31 oktober » Openstelling van de oude spoorweghefbrug De Hef over de Koningshaven in Rotterdam.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Kouwenberg


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I127921.php : benaderd 27 januari 2026), "Arnoldus Johannes Gerardus Kouwenberg (1868-????)".