Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Herman Willemsen (1913-)

Persoonlijke gegevens Herman Willemsen 


Gezin van Herman Willemsen

Hij is getrouwd met Martina Jannetje Claveaux.

Zij zijn getrouwd op 12 juli 1938 te Rotterdam, ZH, NL, hij was toen 24 jaar oud.Bron 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Herman Willemsen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Herman Willemsen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Herman Willemsen


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. Rotterdam 1938 hw5393

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 30 december 1913 lag tussen -1,3 °C en 0,3 °C en was gemiddeld -0,3 °C. Er was 2,2 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1913: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,1 miljoen inwoners.
    • 18 februari » Pedro Lascuráin is gedurende minder dan een uur president van Mexico.
    • 30 maart » In 's-Heerenberg wordt door Johan Burgers Burgers zoo geopend. Later verhuisde deze dierentuin naar Arnhem.
    • 29 juli » Oprichting van de Noorse voetbalclub Vålerenga IF.
    • 28 augustus » Koningin Wilhelmina opent het Vredespaleis in Den Haag.
    • 31 augustus » Oprichting van de Philips Sport Vereniging (PSV). Voetbal is een van de 19 sporttakken van PSV.
    • 7 oktober » Henry Ford introduceert de lopende band.
  • De temperatuur op 12 juli 1938 lag tussen 11,7 °C en 16,5 °C en was gemiddeld 14,5 °C. Er was 2,7 mm neerslag gedurende 1,3 uur. Er was 0,3 uur zonneschijn (2%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1938: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
    • 13 maart » De nieuwe Oostenrijkse kanselier Arthur Seyss-Inquart proclameert de anschluss van Oostenrijk bij nazi-Duitsland waarna het de oostprovincie (Ostmark) van het Derde Rijk wordt genoemd.
    • 16 maart » Hitler houdt een rede in Wenen.
    • 6 april » Ontdekking van teflon door Roy Plunkett.
    • 26 mei » Adolf Hitler legt in Wolfsburg de eerste steen voor de fabriek van de "Kraft durch Freude"-wagen, het huidige Volkswagen.
    • 27 september » Het passagiersschip Queen Elisabeth wordt te water gelaten en gedoopt door Koningin-gemalin Elisabeth. Het schip speelt een belangrijke rol in WO II als snel troepenschip.
    • 10 november » Kristallnacht (nacht van 9 op 10 november).


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1908 » Jules Vandooren, Frans voetballer en voetbalcoach († 1985)
  • 1910 » Herman van der Horst, Nederlands filmregisseur, producent en scenarioschrijver († 1976)
  • 1910 » Paul Bowles, Amerikaans schrijver, dichter en componist († 1999)
  • 1911 » Walt Brown, Amerikaans autocoureur († 1951)
  • 1914 » Jo Van Fleet, Amerikaans actrice († 1996)
  • 1919 » David Willcocks, Brits organist, componist en koordirigent († 2015)

Over de familienaam Willemsen


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I127728.php : benaderd 11 januari 2026), "Herman Willemsen (1913-)".