Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Hendrika Huiberdina Antonia van der Weerdt (1917-1917)

Persoonlijke gegevens Hendrika Huiberdina Antonia van der Weerdt 


Gezin van Hendrika Huiberdina Antonia van der Weerdt

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrika Huiberdina Antonia van der Weerdt?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hendrika Huiberdina Antonia van der Weerdt

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrika Huiberdina Antonia van der Weerdt

Dirk Bol
1856-????
Antje Brussee
1859-????

Hendrika Huiberdina Antonia van der Weerdt
1917-1917


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Gouderak 1917 ov23

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 10 oktober 1917 lag tussen 3,7 °C en 11,9 °C en was gemiddeld 7,8 °C. Er was 3,6 mm neerslag. Er was 5,9 uur zonneschijn (53%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
    • 16 januari » De Duitse minister van buitenlandse zaken verstuurt het Zimmermanntelegram aan Mexico met het verzoek zich aan de kant van de Centrale Mogendheden te scharen in de Eerste Wereldoorlog.
    • 13 februari » De Nederlandse danseres Margaretha Geertruida Zelle, beter bekend als Mata Hari, wordt in Parijs op verdenking van spionage aangehouden. Daar wordt ze ter dood veroordeeld op 25 juni van hetzelfde jaar.
    • 2 maart » Gedwongen aftreden van tsaar Nicolaas II van Rusland.
    • 15 mei » Troonsafstand van Nicolaas II van Rusland namens hem en zijn zoon Aleksej.
    • 21 september » Britse troepen verslaan de Turken bij Megiddo. De Slag bij Megiddo is afgelopen en de Ottomanen worden uit Palestina verdreven.
    • 6 december » Finland en Litouwen verklaren zich onafhankelijk van Rusland.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1910 » Willem Maris (66), Nederlands kunstschilder
  • 1911 » Jack Daniel (65), Amerikaans oprichter van de Jack Daniel's distilleerderij
  • 1914 » Carol I van Roemenië (75), koning van Roemenië (1866-1914)
  • 1914 » Domenico Ferrata (67), Italiaans nuntius in België en kardinaal-staatssecretaris
  • 1927 » Gustav Whitehead (53), Duits-Amerikaans luchtvaartpionier
  • 1933 » Jules Persyn (55), Vlaams schrijver

Over de familienaam Van der Weerdt


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I127510.php : benaderd 17 maart 2026), "Hendrika Huiberdina Antonia van der Weerdt (1917-1917)".