Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Elisabeth Zwemstra (1860-????)

Persoonlijke gegevens Elisabeth Zwemstra 

Bron 1

Gezin van Elisabeth Zwemstra

Zij is getrouwd met Willem Huijsman.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1882, zij was toen 22 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Dirk Huijsman  1891-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Elisabeth Zwemstra?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Elisabeth Zwemstra

Elisabeth Zwemstra
1860-????

1882
Dirk Huijsman
1891-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Delft 1913 hw233

Over de familienaam Zwemstra

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Zwemstra.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Zwemstra.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Zwemstra (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I126926.php : benaderd 5 augustus 2025), "Elisabeth Zwemstra (1860-????)".