Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Gerardus Jacobus van Donk (± 1850-????)

Persoonlijke gegevens Gerardus Jacobus van Donk 

Bron 1
  • Hij is geboren rond 1850.

Gezin van Gerardus Jacobus van Donk

Hij is getrouwd met Anna Catharina Wentink.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerardus Jacobus van Donk?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Gerardus Jacobus van Donk

Gerardus Jacobus van Donk
± 1850-????



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Amsterdam 1903 hw536

Over de familienaam Van Donk

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van Donk.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van Donk.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Donk (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I124430.php : benaderd 14 januari 2026), "Gerardus Jacobus van Donk (± 1850-????)".