Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Adrianus van der Sluis (1855-????)

Persoonlijke gegevens Adrianus van der Sluis 

Bron 1

Gezin van Adrianus van der Sluis

Hij is getrouwd met Hermina Vermaat.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1885, hij was toen 30 jaar oud.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adrianus van der Sluis?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Adrianus van der Sluis

Adrianus van der Sluis
1855-????

1885

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Overschie 1922 hw4

Over de familienaam Van der Sluis


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I122798.php : benaderd 26 januari 2026), "Adrianus van der Sluis (1855-????)".