Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Klara Winkel (± 1739-????)

Persoonlijke gegevens Klara Winkel 

Bron 1

Gezin van Klara Winkel

Zij is getrouwd met Gerrit Pleuns Vons.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Maartje Gerrits Vons  1770-???? 
  2. Nicolaas Gerrits Vons  1781-???? 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Klara Winkel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Klara Winkel

Klara Winkel
± 1739-????



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Over de familienaam Winkel

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Winkel.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Winkel.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Winkel (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I121912.php : benaderd 19 januari 2026), "Klara Winkel (± 1739-????)".