Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Lena Scholten (1912-)

Persoonlijke gegevens Lena Scholten 


Gezin van Lena Scholten

Zij is getrouwd met Albert Cornelis Pluijm.

Zij zijn getrouwd op 19 januari 1943 te Rotterdam, ZH, NL, zij was toen 30 jaar oud.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Lena Scholten?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Lena Scholten

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Lena Scholten

Maria van Dam
1853-1941
Lena de Rijke
1855-????

Lena Scholten
1912-????

1943

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Rotterdam 1943 hw4
  2. Rotterdam bevreg WKScholten HvEijk

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 31 januari 1912 lag tussen -1,6 °C en 4,2 °C en was gemiddeld 1,4 °C. Er was 4,5 mm neerslag. Er was 2,4 uur zonneschijn (27%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 1 januari » In China wordt de republiek uitgeroepen.
    • 6 januari » New Mexico ratificeert de Grondwet van de Verenigde Staten van Amerika en treedt toe tot de Unie als 47ste staat.
    • 5 april » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Modena FC.
    • 16 april » Oprichting van de Kroatische voetbalclub RNK Split.
    • 19 september » In Breda wordt voetbalclub NAC opgericht na een fusie tussen NOAD (Nooit Ophouden Altijd Doorzetten) en ADVENDO (Aangenaam Door Vermaak En Nuttig Door Ontspanning).
    • 8 oktober » De Eerste Balkanoorlog breekt uit.
  • De temperatuur op 19 januari 1943 lag tussen -0,1 °C en 7,0 °C en was gemiddeld 3,2 °C. Er was 0,1 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1943: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
    • 19 april » Albert Hofmann ontdekt het hallucinogene effect van lsd.
    • 21 april » Oprichting van de Franse voetbalclub FC Nantes.
    • 3 mei » Officiële oprichtingsdatum van de honkbaltak van de Rotterdamse sportvereniging Neptunus.
    • 29 juli » NSB burgemeester Geert Bisschop van Schoonebeek wordt doodgeschoten door leden van het plaatselijk verzet.
    • 17 augustus » Conferentie van Quebec begint.
    • 14 oktober » In het vernietigingskamp Sobibór komen de gevangenen in opstand.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Scholten

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Scholten.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Scholten.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Scholten (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I121241.php : benaderd 8 maart 2026), "Lena Scholten (1912-)".