Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Jan Bussel (± 1640-????)

Persoonlijke gegevens Jan Bussel 

  • Hij werd gedoopt rond 1640.Bron 1

Gezin van Jan Bussel


Kind(eren):

  1. Jan Jansen Bussel  ± 1671-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Bussel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Jan Bussel

Jan Bussel
± 1640-????



Onbekend

Jan Jansen Bussel
± 1671-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Sneek DTB670 hw1428

Over de familienaam Bussel

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bussel.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bussel.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bussel (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I119390.php : benaderd 16 maart 2026), "Jan Bussel (± 1640-????)".