Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Johannes Vink (1941-2015)

Persoonlijke gegevens Johannes Vink 


Gezin van Johannes Vink

Hij is getrouwd met Adriana Maartje de Vreugd.

Zij zijn getrouwd op 28 december 1964 te Katwijk, ZH, NL, hij was toen 23 jaar oud.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Vink?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Vink

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Vink

Leendert Vink
1916-????

Johannes Vink
1941-2015

1964

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 19 maart 1941 lag tussen -5,2 °C en 10,2 °C en was gemiddeld 1,9 °C. Er was 10,9 uur zonneschijn (90%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1941: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,9 miljoen inwoners.
    • 13 april » Neutraliteitsovereenkomst wordt getekend tussen de Sovjet-Unie en Japan.
    • 17 april » Het Koninkrijk Joegoslavië wordt door de bezetters opgeheven.
    • 22 juni » Nazi-Duitsland begint Operatie Barbarossa, de grootste militaire onderneming in de geschiedenis, tegen de Sovjet-Unie.
    • 1 september » Alle Joden ouder dan 6 jaar moeten in het gehele Duitse Rijk de Jodenster dragen.
    • 3 oktober » De eerste spuitbussen op drijfgas komen op de markt, in de VS.
    • 26 november » De Verenigde Staten overhandigen Japan het Hull-ultimatum.
  • De temperatuur op 28 december 1964 lag tussen -9,9 °C en -3,6 °C en was gemiddeld -7,6 °C. Er was 0,3 mm neerslag. Er was 4,0 uur zonneschijn (52%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
  • In het jaar 1964: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,0 miljoen inwoners.
    • 29 januari » In Innsbruck beginnen de IXe Olympische Winterspelen.
    • 26 mei » De Palestijnse Bevrijdingsorganisatie (PLO) wordt opgericht.
    • 16 augustus » Bisschopswijding van de Nederlander Paul Verschuren, bisschop-coadjutor van Helsinki (Finland).
    • 21 september » Malta wordt onafhankelijk van het Verenigd Koninkrijk.
    • 24 september » De Commissie-Warren publiceert haar rapport over de moord op president Kennedy.
    • 22 oktober » Aan Jean-Paul Sartre wordt de Nobelprijs voor literatuur toegekend, maar hij weigert deze in ontvangst te nemen.
  • De temperatuur op 2 maart 2015 lag tussen 1,6 °C en 8,4 °C en was gemiddeld 5,3 °C. Er was 2,4 mm neerslag gedurende 0,8 uur. Er was 6,8 uur zonneschijn (62%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2015: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,9 miljoen inwoners.
    • 9 maart » Ivo Opstelten en Fred Teeven treden af vanwege onjuiste informatieverstrekking over de financiële afspraken met crimineel Cees H.
    • 19 maart » Het uitvoerend comité van de wereldbond FIFA wijst het WK voetbal voor vrouwen 2019 toe aan Frankrijk.
    • 22 maart » Opening van Plopsaqua in De Panne. Het is het zesde Plopsa-park.
    • 26 augustus » Julius Yego uit Kenia verbetert in Peking het Afrikaans record speerwerpen tot 92,72 meter.
    • 29 oktober » Na vijf jaar heft de Europese Unie de sancties op tegen de Wit-Russische president Aleksandr Loekasjenko en 169 van zijn landgenoten.
    • 6 december » De oppositie in Venezuela wint de parlementsverkiezingen met overmacht. Het is voor het eerst in bijna zeventien jaar dat de socialistische partij van president Nicolás Maduro geen meerderheid heeft in het parlement.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Vink

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Vink.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Vink.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Vink (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I116725.php : benaderd 18 januari 2026), "Johannes Vink (1941-2015)".