De temperatuur op 24 november 1925 lag tussen -0,5 °C en 6,9 °C en was gemiddeld 3,2 °C. Er was 2,2 mm neerslag. Er was 1,3 uur zonneschijn (15%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
3 januari » Benito Mussolini kondigt aan dat hij de dictator wordt van Italië.
3 maart » Benoeming van Angelo Roncalli tot apostolisch visitator in Bulgarije.
11 juli » De eerste TT van Assen wordt verreden over een parcours tussen de driehoek Rolde – Borger – Schoonloo.
18 juli » In Duitsland verschijnt Adolf Hitlers boek Mein Kampf.
10 augustus » Stormramp van 1925, een noodweer met zeer zware windstoten en meerdere tornado's richt veel schade aan. Vooral Borculo wordt zwaar getroffen.
31 oktober » Ahmad Sjah Qajar, de laatste sjah van de dynastie der Kadjaren van Iran wordt afgezet
Dag van overlijden 30 november 1982
De temperatuur op 30 november 1982 lag tussen 0,4 °C en 4,1 °C en was gemiddeld 2,6 °C. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
12 januari » In Bombay verliest Nederland in de troostfinale van het WK hockey met 4-2 van Australië.
13 januari » Een Boeing 737 stort op een verkeersbrug over de rivier de Potomac in de Amerikaanse hoofdstad Washington: 78 doden.
20 maart » De Franse wielrenner Marc Gomez wint de klassieker Milaan-San Remo.
15 mei » Voetbalclub Ajax wordt voor de twintigste keer kampioen van Nederland.
16 augustus » De katholieke kerk in Argentinië doet een beroep op de militaire junta om opheldering te verschaffen over de verdwijning van duizenden mensen in de "oorlog tegen het terrorisme", die van 1975 tot 1978 heeft geduurd.
1 november » Paus Johannes Paulus II bezoekt Ávila in Spanje voor de herdenking van de 400e sterfdag van Theresia van Ávila.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I116325.php : benaderd 5 januari 2026), "Gijsbert Hoek (1925-1982)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.