Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Maria van de Giessen (± 1875-????)

Persoonlijke gegevens Maria van de Giessen 

Bron 1
  • Zij is geboren rond 1875.

Gezin van Maria van de Giessen

Zij is getrouwd met Gerrit den Adel.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria van de Giessen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Maria van de Giessen

Maria van de Giessen
± 1875-????


Gerrit den Adel
± 1875-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Rotterdam 1931 hw2690

Over de familienaam Van de Giessen


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I115728.php : benaderd 21 januari 2026), "Maria van de Giessen (± 1875-????)".