Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Karl Albert Kawalek (± 1875-????)

Persoonlijke gegevens Karl Albert Kawalek 

Bron 1
  • Hij is geboren rond 1875.

Gezin van Karl Albert Kawalek

Hij is getrouwd met Cicilia Paulsen.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Elise Kawalek  1905- 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Karl Albert Kawalek?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Karl Albert Kawalek

Karl Albert Kawalek
± 1875-????


Cicilia Paulsen
± 1875-????

Elise Kawalek
1905-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Leiden 1934 hw482

Over de familienaam Kawalek

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kawalek.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kawalek.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kawalek (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I115324.php : benaderd 27 januari 2026), "Karl Albert Kawalek (± 1875-????)".