Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Geertruida Maria van Tongeren (1861-????)

Persoonlijke gegevens Geertruida Maria van Tongeren 

Bron 1

Gezin van Geertruida Maria van Tongeren

Zij is getrouwd met Daniel van der Spree.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1879, zij was toen 18 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Jan van der Spree  1883-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Geertruida Maria van Tongeren?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Geertruida Maria van Tongeren

Geertruida Maria van Tongeren
1861-????

1879

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Den Haag 1908 hw1782

Over de familienaam Van Tongeren


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I115096.php : benaderd 16 januari 2026), "Geertruida Maria van Tongeren (1861-????)".