Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Gerrit Aalbregt (1923-1945)

Persoonlijke gegevens Gerrit Aalbregt 

  • Hij is geboren op 30 juni 1923 in Maassluis, ZH, NL.Bron 1
  • (oorlogsslachtoffer) : ja.Bron 2
  • Hij is overleden op 31 mei 1945 in Bergen-Belsen, DE, hij was toen 21 jaar oud.Bron 2
    Op 25-07-1952 ingeschreven een vanwege de Minister van Justitie schriftelijk gedane aangifte.

    Gerrit Aalbregt 1923-1945 Oorlogsslachtoffer - Is 21 jaar geworden
    Geboren op 30 juni 1923 te Maassluis Overleden op 31 mei 1945 te Bergen-BelsenConc.
    kamp Bergen-Belsen te Bergen-Belsen Gedenkboek 1.
    Monument
    Naam Oorlogsmonument Plaats Maassluis Geadopteerd door: Lentiz
    Neuengamme
    Aangekomen op 16-10-1944
    Vervoermiddel trein
    Vanaf plaats Sachsenhausen
    Kampnummer 57872
    Detentiegeschiedenis
    Vught, tot 1944-09-05
    Sachsenhausen, vanaf 1944-09-06vu tot 1944-10-16
    Verblijf in welke kampen
    Neuengamme
    Husum-Schwesing
    Ladelund
  • Een kind van Bertus Aalbregt en Johanna van Vliet

Gezin van Gerrit Aalbregt

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerrit Aalbregt?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gerrit Aalbregt

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gerrit Aalbregt

NN
± 1862-????

Gerrit Aalbregt
1923-1945


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Maassluis Genealogisch databank
  2. Maassluis 1954 ov48

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 30 juni 1923 lag tussen 9,5 °C en 19,0 °C en was gemiddeld 13,2 °C. Er was 1,0 uur zonneschijn (6%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1923: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,1 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Diane Arbus, Amerikaans fotografe († 1971)
    • 13 april » Kurt Schwitters houdt in de bovenzaal van Hotel Phoenix te Drachten de laatste DaDa-bijeenkomst ter wereld.
    • 1 september » Tokio wordt getroffen door een zeer zware aardbeving met een kracht van 8,2 op de schaal van Richter. Er vallen meer dan 140.000 doden.
    • 1 november » In Antwerpen wordt het Bosuilstadion geopend met een galawedstrijd tussen België en Engeland.
    • 8 november » In München vindt de Bierkellerputsch plaats onder leiding van Adolf Hitler.
    • 2 december » Het Uruguayaans voetbalelftal wint voor de vierde keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 2-0 te winnen van naaste belager Argentinië.
  • De temperatuur op 31 mei 1945 lag tussen 6,9 °C en 18,1 °C en was gemiddeld 12,8 °C. Er was 9,3 uur zonneschijn (57%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 23 februari 1945 tot 24 juni 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy III met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1945: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,2 miljoen inwoners.
    • 5 februari » Oprichting van de Ecuadoraanse voetbalclub Sociedad Deportiva Aucas.
    • 14 februari » Het Duitse concentratiekamp Groß-Rosen wordt door de Russen bevrijd.
    • 25 februari » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de zevende keer de Copa América door in de voorlaatste wedstrijd met 1-0 te winnen van Uruguay.
    • 7 maart » Bij Woeste Hoeve vindt een aanslag op commissaris-generaal Rauter plaats; als represaille worden 250 mensen gefusilleerd.
    • 6 april » Koningsbergen valt in Russische handen en wordt Kaliningrad.
    • 9 mei » Dodenherdenking op de Dam in Amsterdam.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Aalbregt

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Aalbregt.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Aalbregt.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Aalbregt (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I114011.php : benaderd 25 januari 2026), "Gerrit Aalbregt (1923-1945)".