Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Suzanna van den Berg (1860-????)

Persoonlijke gegevens Suzanna van den Berg 

Bron 1

Gezin van Suzanna van den Berg

Zij is getrouwd met Johannes Franciscus Hollink.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1882, zij was toen 22 jaar oud.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Suzanna van den Berg?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Suzanna van den Berg

Suzanna van den Berg
1860-????

1882

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Over de familienaam Van den Berg


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I112646.php : benaderd 1 februari 2026), "Suzanna van den Berg (1860-????)".