Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Klaas van Beelen (1874-????)

Persoonlijke gegevens Klaas van Beelen 

Bron 1

Gezin van Klaas van Beelen

Hij is getrouwd met Willempje Plug.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. Nicolaas van Beelen  1913-1975 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Klaas van Beelen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Klaas van Beelen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Klaas van Beelen

Arie de Jong
1812-????

Klaas van Beelen
1874-????



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Over de familienaam Van Beelen


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I112252.php : benaderd 5 januari 2026), "Klaas van Beelen (1874-????)".