Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Cornelia van der Nol (1880-????)

Persoonlijke gegevens Cornelia van der Nol 

Bron 1

Gezin van Cornelia van der Nol

Zij is getrouwd met Antonie Lobert.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelia van der Nol?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelia van der Nol

Cornelia van der Nol
1880-????



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Rotterdam 1932 hw3618

Over de familienaam Van der Nol


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I111959.php : benaderd 26 januari 2026), "Cornelia van der Nol (1880-????)".