Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » vr van Adriaen Speck . (± 1530-< 1589)

Persoonlijke gegevens vr van Adriaen Speck . 

  • Zij is geboren rond 1530 in Vlaardingen.
  • Zij is overleden voor 28 september 1589 in Vlaardingen.Bron 1
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 25 oktober 2024.

Gezin van vr van Adriaen Speck .

Zij is getrouwd met Adriaen Dirckszn Speck.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. Jan Adriaens Speck  ± 1560-> 1616 
  2. Neeltje Adriaens Speck  ± 1565-???? 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot vr van Adriaen Speck .?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van vr van Adriaen Speck

vr van Adriaen Speck
± 1530-< 1589


Jan Adriaens Speck
± 1560-> 1616

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. OV 1986 bl 357 - 367, Drs. J. van Veelen

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I11061.php : benaderd 24 februari 2026), "vr van Adriaen Speck . (± 1530-< 1589)".