Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Doens van Ere .of Eessen (± 1600-????)

Persoonlijke gegevens Doens van Ere .of Eessen 

  • Hij is geboren rond 1600 in Schiedam.

Gezin van Doens van Ere .of Eessen


Kind(eren):

  1. Hamel Doensdr van Ere  ± 1635-???? 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Doens van Ere .of Eessen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Doens van Ere

Doens van Ere
± 1600-????



Onbekend


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Ere

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van Ere.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van Ere.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Ere (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I11030.php : benaderd 2 januari 2026), "Doens van Ere .of Eessen (± 1600-????)".