Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Cornelis van Rooijen (1908-1993)

Persoonlijke gegevens Cornelis van Rooijen 


Gezin van Cornelis van Rooijen

Hij is getrouwd met Trijntje den Hollander.

Zij zijn getrouwd

Gebeurtenis (Aantal kinderen (totaal) vzb): 3.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelis van Rooijen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelis van Rooijen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelis van Rooijen

Cornelis van Rooijen
1908-1993



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 22 juni 1908 lag tussen 12,5 °C en 21,3 °C en was gemiddeld 16,6 °C. Er was 6,6 uur zonneschijn (39%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1908: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,7 miljoen inwoners.
    • 15 februari » Goedkeuring van de Missionarissen van Afrika of Witte Paters door Paus Pius X.
    • 27 mei » Royal Sporting club Anderlecht wordt gesticht door Charles Roos
    • 18 juni » In Nature wordt door A. A. Campbell Swinton een volledig elektronisch televisiesysteem beschreven.
    • 21 juni » In Londen demonstreren duizenden vrouwen voor vrouwenkiesrecht.
    • 15 september » Explosie in stoomketel van kolenmijn Laura te Eygelshoven, 7 doden.
    • 28 december » In Messina (Italië) vallen als gevolg van een aardbeving en een tsunami meer dan 100.000 doden.
  • De temperatuur op 7 september 1993 lag tussen 7,9 °C en 20,5 °C en was gemiddeld 14,5 °C. Er was 10,1 uur zonneschijn (76%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1993: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,2 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Nadya Ochner, Italiaans snowboardster
    • 9 mei » In Paraguay worden de eerste vrije en democratische verkiezingen na meer dan een halve eeuw gekenmerkt door fraude, sabotage en andere onregelmatigheden.
    • 27 september » De Japanse premier Morihiro Hosokawa spreekt in de Algemene Vergadering van de Verenigde Naties zijn verontschuldigingen uit voor het gedrag van zijn vaderland tijdens de Tweede Wereldoorlog.
    • 4 oktober » Somalische militanten schieten twee helikopters van de VS neer in de hoofdstad Mogadishu.
    • 31 oktober » Oskar Lafontaine treedt af als president van de Bondsraad.
    • 2 december » Zwemster Jingyi Le scherpt bij de wereldkampioenschappen in Palma de Mallorca het wereldrecord op de 100 meter vrije slag kortebaan (25 meter) aan tot 53,01. De mondiale toptijd was met 53,33 in handen van Franziska van Almsick.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1906 » Anne Morrow Lindbergh, Amerikaans schrijfster en vliegenier († 2001)
  • 1906 » Billy Wilder, Amerikaans regisseur († 2002)
  • 1907 » Wesley Brown, Amerikaans jurist en was ooit de oudste rechter van de wereld († 2012)
  • 1909 » Katherine Dunham, Afro-Amerikaans antropologe, danseres, choreografe, actrice, songwriter en burgerrechtenactiviste († 2006)
  • 1910 » Konrad Zuse, Duits computerpionier († 1995)
  • 1911 » Marie Braun, Nederlands zwemster († 1982)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Rooijen


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I109456.php : benaderd 2 maart 2026), "Cornelis van Rooijen (1908-1993)".