Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Richard François Jaques Leentvaar (1876-????)

Persoonlijke gegevens Richard François Jaques Leentvaar 

Bron 1
  • Hij is geboren in het jaar 1876 in Kralingen, Rotterdam, Zuid-Holland, Nederland.

Gezin van Richard François Jaques Leentvaar

Hij is getrouwd met Weeke van Wattum.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1901, hij was toen 25 jaar oud.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Richard François Jaques Leentvaar?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Richard François Jaques Leentvaar

Richard François Jaques Leentvaar
1876-????

1901

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Rotterdam 1934 hw1300

Over de familienaam Leentvaar


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I109265.php : benaderd 13 januari 2026), "Richard François Jaques Leentvaar (1876-????)".